ENTEGRE FİRMALAR


AMX donanım ve yazılım çözümleri insanlar teknoloji ile etkileşim yolu kolaylaştırır.
ürünleri kontrol ve otomasyon, sistem çapında anahtarlama ve ses / video sinyali dağılımı, yanı sıra dijital tabela ve teknoloji yönetimi kapsar.

Control4® günlük kullanım ürün ve sistemleri yaparak nihai ev otomasyon çözümüleri sunar.

Proje Z dijital tabelalar için bir yazılım ve uygulama uzmanıdır. Bu ödüllü yazılım, özellikle kullanıcılar ile interaktif iletişim sağlayan özellikleri ile donatılmıştır.

RTI sistemleri basit bir arayüz içine bütün elektronik, ses, ışık ve güvenlik kontrolünü bir araya getirerek kontrol edebilirsiniz.

Acentic 30 yılı aşkın ve 40'dan fazla ülkede faaliyet gösteren, otel TV ve ağırlama teknolojisi sağlayıcılarındandır.

Pazara yeni eğlence ürünleri ve çözümleri getiren - Amino Haberleşme IPTV ve melez / OTT bu alanda lider bir markadır.

DOCOMO interTouch mobil telekomünikasyon teknolojilerinin global sağlayıcısıdır. DOCOMO interTouch dünya çapında 700'den fazla çalışanı ile 50'den fazla ülkede varlık göstermektedir.

Enseo on ikiden yıldan fazladır misafirperverliği oda içi eğlence sistemlerinin omurgası olarak bilinmektedir. Şirketin ürünleri dünya çapında, Dünyanın en büyük otel grupları tarafından tercih edilmektedir.

EONA otelcilik ve sağlık sektörüne IPTV ve mobil çözüm hizmetleri ve bir dizi içerik sağlayıcısıdır.

HoistGroup Avrupa'da bağımsız işletilen oteller ve otel zincirleri ürün ve hizmet sistemleri geliştirir.Ortadoğu'da ise Sağlık ve kamu sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

IBAHN Otelcilik sektöründe dijital bilgi ve eğlence konularında saygın bir sağlayıcısıdır.

Nomadix, akıllı ağ cihazları sağlayıcısıdır. Güvenilir kablosuz bilgisayar bağlantıları, bant genişliği yönetimi ve her boyuttaki işletmeler için kamu internet erişim çözümleri sunmaktadır.

OCILION IPTV teknolojisi, xDSL, FTTx, HFC (iptvCarrier) ve Ethernet (iptv500) gibi tüm ortak dağıtım şebekelerinde kullanılabilir ve ofis binaları, kolej ve üniversite ortamları, havalimanların vb. televizyon şebeke operatörleri ile uygulanabilir.

Quadriga önde gelen uluslararası otelcilik sektörü için konuk teknoloji hizmetleri sağlayıcısı ve müşteri üzerinde mülkiyet değeri ve misafir memnuniyetini maksimize etmekte kararlıdır.

TeleAdapt Otelcilik sektöründe tasarım, üretim ve bağlantı ürünleri alanında 20 yıl deneyimi olan bir firmadır.

VDA, dünya çapında öncü otellere oda sistemleri sağlamaktadır. VDA otel çözümleri arasında çok yönlü PowerTV oda içi eğlence sistemleri ve Micromaster, zarif ve verimli oda otomasyonu olan sistemlerdir.