AYNA VE EKRAN ÇEŞİTLERİ

KENDİ AYNA VE EKRANINIZI SEÇİN.

Özel, kamu veya iş alanları için modern ekran ve ayna tasarımları.
Dünya çapında eşsiz ekran ve ayna seçimleri ile TOL GRUP sizin için doğru çözümler ürütmektedir.


EKRAN BOYUTLARI

EKRAN BOYUTUNUZU SEÇİN.

TÜM AYNALI LCD'ler size özel tasarlanmış teknolojik ekran ve aynalar aracılığıyla benzersiz görüntüleri ile şık ortamların üstesinden gelmektedir. AYNALI LCD, ekran ve ayna aracılığıyla şık görüntüler sunmak için özel bir algoritma kullanılarak kalibre edilmektedir. Ekran ve ayna yüzeyi arasındaki boşluğu kristal berraklığında bir görüntü sunar.


CAM VE AYNA BOYUTU

AYNA VE CAM BOYUTUNUZU SEÇİN.

TOL GRUP tek parça ile 3.150 x 2.000 mm (124" x 78") maksimum çözümler sunmaktadır. Minimum cam veya ayna boyutu yapılandırmasında seçilen elektronik ve montaj bileşenleri tarafımızca belirlenir.


EKRAN YÖNLENDİRME VE KONUM

EKRAN KONUMUNU VE YÖNÜNÜ TANIMLAYIN.

Cam veya ayna yüzeyi içinde ekranın konumunu kendiniz tanımlayın. Ekranlar, yatay ya da dikey yönlendirilmiş şekilde olabilir.


ÇERÇEVELİ AYNALAR

ÇERÇEVELİ CAM VE AYNALAR.

Eğimler sizin cam veya aynalarınıza zarif bir dokunuş katıyor. Eğim genişliği 10 ila 30 mm boyutları arasında değişebilir. Eğimler ile alternatif şık sonuçlar ortaya çıkar.


DESEN ÇERÇEVELİ AYNALAR

DESEN ÇERÇEVELİ AYNA VEYA CAMINIZI SEÇİN.

Eğimli bir çerçeve gönye ile kesilir ve aynanıza bağlı olan dört kenara ilave ayna panellerden oluşmaktadır. Bu aynaya zarif bir görünüm katmaktadır. Eğimli çerçevenin genişliği 50 ila 300 mm arasında değişebilir.


ÖZEL KESİM AYNLAR

HERŞEY MÜMKÜN.

Farklı tarz ve şekillerde aynalar mı arıyorsunuz? Bizim için mümkün.


ARMATÜR KESİMLİ AYNALAR

CAM VEYA AYNANIZA ARMATÜRLERİ ENTEGRE EDİN.

Aynanıza prizler, ışık anahtarları, bağlantı parçaları gibi donanımsal ürünler entegre etmek mümkün. Minimum 20 x 20 mm , Maximum 200 x 200 mm olabilir.


AYDINLATMA ENTEGRASYONU

AYDINLATMALI AYNALAR.

Bireysel ışık tasarımı ile sihirli tasarımlar.LED aydınlatma teknolojisi sayesinde, YANSIMA ekran olmadan, vurgulamak istediklerinizi yansıtabilirsiniz.


KONUŞAN AYNALAR

AYNALARINIZIN SESİNİ AÇIN.

Ses sistemlerinden birini ekleyerek Aynalarınızın sesine kulak verebilirsiniz. Görünmez hoparlör, LED saat, Dokunmatik Aynalar ile fark yaratın.


BUĞUSUZ AYNALAR (DEFOGGER)

AYNALARINIZIN BUĞUSUNU ÇÖZÜN.

MİRSİSSCREEN ayna ısıtıcısı ıslak ortamlarda ayna yüzeyinin buharlaşmasını engeller. Çift izolasyonlu ayna ısıtıcısı tüm cam ve ayna çeşitlerine uygulanmaktadır.


LED TEKNOLOJİSİ

50.000 SAAT ÖMRÜ İLE ENTEGRE LED IŞIKLARI.

MİRSİSSCREEN LED TEKNOLOJİSİ cam veya aynalarınızın kenar aydınlatmalı desenleri ve kusursuz ışık sürekliliği için geliştirildi. Kolayca tüm ürünlere entegre edilir ve uzaktan kumandası ile ışık şiddeti ayarlanabilir.